Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.04.2010 13:00:47 

..::Stránky maďarské ohařky Maily::..

TUNING BY MAILA ©

Oznamujeme světu, že hvězda Maila působí jako externí spolupracovnice známých designerů a návrhářů. Je velice kreativní a každý výrobek je unikát. Samozřejmě jako správní majitelé podporujeme rozvoj jejího uměleckého ducha, a proto má neustále k dispozici nové předměty k přetváření. Výsledky její usilovné práce můžete vidět níže.

 

Zjištění: Ve zkoumaném objektu nejsou uloženy drogy


Tento "projekt" patří k účasti na Jesenické šedesátce. Prvním úkolem v novém prodtředí bylo prozkoumat terén, byl označen podezřelý předmět podobající se plyšové slepici. Maila není žádný začátečník, proto ví, že v útrobách podobných věcí se dají pašovat nebezpečné látky. Usilovnou prací se dostala do slepice a molitanovou výplň detailně analyzovala. Výsledkem je negativní nález drog a absolutní nepoužitelnost plyšové slepice. Upozornění: Možná se stane zázrak... ;)

 

ALF

Alf je Mailin největší plyšový kamarád. Vydržel toho opravdu hodně, byl již několikrát sešit, zašit a opětovně naplněn. Maila si ho oblíbila především kvůli jeho barvě, to víte - žemle drží při sobě. Těžko říct, jestli byl poslední zákrok tak brutální nebo byl Alfův organismus oslaben, ale Maila provedla dokonalou tracheotomii a vybrala díky dírce v krku vše nepotřebné. Na poslední chvíli se nám podařilo Alfa zachránit a bude převezen do sanatoria, kde bude po nárožčých operacích dán do pořádku. Upozornění: Drahé léčebné výlohy.

 


Tinky Winky měl tasemnici

 

Zpráva z tisku: Jeden z členů oblíbeného kvarteta Telutubies podstoupil tento týden náročnou operaci pod vedením světoznámého chirurga Maily. Bylo podezření na přítomnost cizopasníka ve střevech klienta. Operace proběhla bez větších komplikací a pacient se zotavuje v domácím ošetřování. Z břišní dutiny byla během několika minut odstraněna vatová výstelka i s cizopasníkem. Upozornění: Stehy nechte lidským jedincům.

Maila - sněhové dělo

 

V případě nedostatku sněhu, podotýkáme, že v jakémkoliv ročním období, stačí použít náplň z polštáře (bohužel nezdokumentováno z důvodu "zachraňme, co se dá") nebo polystyrenovou desku. Během několika mála okamžiků začíná "sněžit" a "sníh" je zároveň požírán. Tento kousek nebyl doveden k dokonalosti díky nedostatku prvotního materiálu a nevůli páníků uklízet ten čurbes. Upozornění: Sáňkování na vzniklé podestýlce nedoporučujeme.

Make-up filmových hvězd 

Jistě znáte spoustu reklam běžících v televizi, propagovaných v časopisech. Málokdy se ale propagují předměty jako štětečky, houbičky, aplikátory, které slouží k jejímu nanášení. Inu Maila, jako vždy, se vrhla na přetváření houbičky na pudr. Upravila ji tak, že sedne přesně do ruky. Krapet ji i naslinila, aby bylo nanášení pudru přesné. Upozornění: Připravte se na obdivné pohledy okolí:-)

Kdo drží, ten vyhrál

 Nyní máte jedinečnou možnost seznámit s historicky prvním Mailiným tuningem. Jedná se o držátko šuplíku u stolu. Maila si na něm pečlivě obrušovala své kojenecké tesáky, diky nim má také krásně narostlý, kvalitní chrup. Takže nevěřte svému zubaři, ale věřte Maile. Upozornění: Pozor na třísky v dásních.

Sladká tečka

 

Tato, mezi lidmi oblíbená, sladká cukrovinka, byla přetvořena díky účinku psích slin a trávicích šťáv. Bylo velké štěstí, že jsme zachránili alespoň jeden vzorek. Pevné skupenství bylo přeměněno v drť, které je lépe stravitelná. Upozornění: Sledujte datum spotřeby.

Latexová evoluce

 

Použití následujícího výtvoru je velice jednoduché a prosté. S použitím vlastní fantazie si můžete vytvořit vlastní zvířátko (pozn. autorky: žluté časti jsou použity z modelu "Kachna s odvětráváním"). V kreativitě se meze nekladou a je možné tento výrobek dále rozšiřovat o další díly. Upozornění: Není vhodné pro slabší povahy.

 Zánovní držák vaty

Nepochybná krása tohoto držáku spočívá v jeho až vtipné jednoduchosti -"Každý si utrhne, kolik chce." Vata byla přemístěna z nepřístupné skříňky do prostoru, kde je pro všechny uživatele daleko přístupnější. Upozornění: Nešlapat...

 

Korda, Navrátilová, Steffi .... Maila

 

Tenis je báječná hra, ale počítejte s tím, že v nejbližších měsících dozná jistých změn., resp. nezbytné součásti tenisu.Vzhledem k absenci tenisové rakety v naší domácnosti se Maila nejprve vrhla na úpravu tenisáku. Jak je vidět míček nabral nový desing, chlupatá pokrývka z jeho povrchu byla odstraněna. V případě se nutnosti můžete tenisák osadit květinami a využít jako dekoraci bytu. Upozornění: Není vhodné pro ty, kteří si těžko zvykají na nové...

Extrarychlý míček

 

Výhoda nově vzniklého oka spočívá v daleko lepších doletech. Kvalita a letové schopnosti míčku jsou dány lepší manipulací a rychlostí vrhání míčku. Zábava zaručena. Upozornění: Bacha na sousedovic okna.

 

Kachna s odvětráváním

 

Přesný příčný řez nám zajistil lepší cirkulaci vzduchu uvnitř kachny. Při použití nevelké síly, lze kachnu rozdělit ma dva nestejnorodé díly a použít je jako dvě hračky. Na prvním místě je účel, ne design. Upozornění: Kachna nahoře bez není vhodná pro štěňata do 12ti měsíců.

 

Karafiát by se divil...

 

Oddělením jednoho tykadla od exponátu broučka (viz J. Karafiát a jeho dílo) bylo dosaženo daleko vyšší rychlosti a zlepšení letových dovedností díky snížení tření vzduchu. Upozornění: Není vhodné pro ochránce přírody.

 

Plastická chirurgie s.r.o.

Následný výtvor je výsledkem nejdelší Mailiny práce, jedná se o první hračku. Snaha o dokonalost vedla Mailu k neustálým změnám vzhledu, na jeho malinkém těle je použito neskutečných 45 stehů. Upozornění: Krása bolí.

 

Greenpeace světu: ,,Zachraňme velryby!"

 

V tomto případě se jedná o zákrok na dárkové krabičce. Na hlavové části jsou zubní rýhy, které mají opět praktické využití. při otvírání prsty z krabičky nekloužou. Upozornění: Použití v přítomnosti dospělích.

 

Kulaté nejsou cool!

 

Přeměna tvaru z létajícího talíře na míč byla doplněna o další fázi, těžko pojmenovat. Míč získal další velmi důležitou vlastnost a tou je bezva rachot při házení. Upozornění: Bacha na zuby.

 

Agility snadno a rychle

 

Tento projekt je již všem znám, takže velice stručně. Autorka zde používá upozornění na zastaralý nevhodný materiál, který se rozhodla upravit dle nejnövějších trendů - tj. čisté linie a ostré hrany. Upozornění: Šlo o experiment, nedoporučujeme opětovné zkoušení.

 

Liposukce pravěkého tvora

Autorka se angažuje také v archeologických výzkumech, kde upozorňuje na skutečné podoby prehistorických zvířat. Tento jedinec přišel jejím zásahem o jazyk, byly mu poškrábány plastové oči a z břišní dutiny mu byly vyjmuty nepotřebné orgány.. Upozornění: Nejedná se o žert.

 

Obojek pro náročné

 

Ve spolupráci s jednou nejmenovanou společností pro výrobu psích potřeb, byl navrhnut nový typ obojku. Předlohou bylo  víko od odpadkového koše z PVC. Upozornění: Klidně vyzkoušejte, třeba v tom koši bude něco dobrého.

 

Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos.

  

Pro lepší orientaci a přehled o kompaktních discích byla použita horizontální poloha stojanu, celkový efekt je vzdušnější a modernější. Upozornění: používat pouze ve velkých místnostech.

 

 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek