Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.04.2010 13:00:47 

..::Stránky maďarské ohařky Maily::..

MOJI KAMARÁDI

JESSY

Moje největší kámoška, je jako moje nevlastní máma. Už od malička, kdy jsem byla ještě malé žemle, se o mě starala a vychovávala. Teď spolu chodíme běhat a spolu chodíme na cvičák.

Tady jsou její stránky

KAIRO

Další moje velká kámoška. Kaika jsem poprvé poznala na cvičáku a od té doby chodíme na procházky. Je sice o rok starší než já, ale to přeci ještě neznamená, že si na ni nemůžu dovolovat.

Tady jsou její stránky

 

   

IZA

Pokud má Iza něco nejradši, tak jsem to bezpochyby já, je mnou doslova posedlá. To máte kolikrát vidět, jak smýčí paničku přes celej cvičák až za mnou. A ještě vám na ni prozradím jeden drb - narodila se přesně 24. prosince, to je co?

 

BUDDY

To je můj mladší kamarád, je fajn mít někoho, kdo s vámi běhá (samozřejmě do té doby, než ho utaháte). Jednou jsem ho doslova zlikvidovala, že pak nechtěl ani jíst. Jen škoda, že bydlí tak šíleně daleko.

BECKY

Tak tohle je moje velká kámoška. Je to fenka bígla, se kterou jsme se seznámili a která se nastěhovala do naší vesničky, bydlí úplně malinkatej kousek od nás. A hlavně si spolu skvěle rozumíme, přece jenom lovecká krev se nezapře.

  

 ...Plno kamarádů ještě chybí, ale nebojte, ty hned doděláme...

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek