Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 11.04.2010 13:00:47 

..::Stránky maďarské ohařky Maily::..

Novinky roku 2010...

  • 10. 4. 2010
Ahojte přátelé :)
Po krásné (nekrásné) 3-měsíční pauze se hlásíme zpět. Ale nemyslete si, že jsme se flákali nebo zaháleli. Stihli jsme toho opravdu hodně! Přes hárání až po výletování a po potkávání nových kamarádů.
  • březnové Daňkovice - Vydali jsme se až na dalekou Vysočinu, která nás přivítala ne zrovna kamarádským počasím už po cestě, ale nakonec se vše zvládlo a dojeli jsme. Pěkné ubytování, výborná kuchyně, mrazivé procházky a spousta zrzounků. Parádní parádní příště zase :) S fotkama jsme ostudy, ale přihazujeme odkazy na stránky Andrejky Miové, Milana od Airinky , Zdenči od Easynky - Tady a Tady.
  • Děkujeme všem!

  • Složilky na hradě - na konci března jsme taky stihli vyrazit zablácenými cestami na hrad Brníčko. Všude ještě zbytky sněhu, blátíčko, ale nahoře krásný výhled. FOTKY TADY :)
  • první Psí mejdan - úžasně zorganizovaný díky Terce od Airinky. Prochajda přes Vikýřovice, na krásné a přes letiště do Malína. Pěkná trasa, mnoho pejsků všech ras - maďarský ohař, německý ohař, jack russel teriér, doga, jezevčík, westík, hovawardi, ridgeback, springerspaniel a další. FOTKY TADY :)
  •  
A co nás čeká a nemine? No snad příští víkend půlmaraton okolo Ústí nad Orlicí, který úžasně vymysleli Airinkovci z Pardubic. Propozice zde :)

  
  • 17.1.2010
Takže první letošní aktualizace je tady. Máme po Vánocích, po Novém roce. Ten jsem krásně prospala, pan veterinář mně předepsal príma medicínku, aby mě ty rachejtle neděsily. Mezi náma, řekla bych, že to jsou nějaké drogy, protože se mně pletly nožičky, prý jsem měla i divnej pohled. Ale utlumení mi vydrželo i druhý den, to jsem prý byla nejhodnější pejsek :) Ještě před Silvestrem jsem se zúčastnila tradiční Srandamače a dokonce jsem výhrala - 1. místo v soutěži nejšikovnější pes.
A co jinak?? jinak si užíváme sněhu, já ho přímo miluju, kdyby to nestudilo, tak by to bylo bez chyby. Zrovna včera jsme vyrazili na procházku se dvěma Beníkama a jedním jorkšírským miminkem-Žofinkou. Je to velká hrdinka, vůbec se mě nebála. Jen na ni bylo to sněhu moc a byla za chvilku jako sněhulka.
Co nejdříve přihodíme fotky :-) Fotila totiž hlavně teta Miruška, tak jistě budou kvalitní...

          


TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek